Pakkumised... Vaata!

Soovid endale? Võta ühendust! Siin leheküljel olevad tööd on kohe olemas!
Teen ka luuletusi! Vaata lehekülge "Minu luuleread"! Luuletuse tegemiseks soovin märksõnu, mida luuletus võiks sisaldada.
Muude soovide osas palun aga julgesti kirjutada-helistada (näiteks kaardid, karbid, keraamika, külmikumagnetid, vahvad purgid, raamitud tekstid, kujundused jm; kõikvõimalikud toredad tähtpäevad ja meelespidamised - mõtleme midagi originaalset välja). Kui sulle minu "käekiri" sobib ja meeldib, siis olen valmis koostööks. Meisterdan hea meelega!

KAARDID


VOLDITUD SQUASH BOOK LILLEKAARDID
Pealt lainepapi ja lillega kaunistatud kaart, mille algne mõõt on umbes 8 x 8 cm, kuid avades suureneb kaart täpselt 10 korda suuremaks. Väga hea kaart kinkimiseks, kes soovib vaeva näha sünnipäevalapse üllatamisega, sest kaardile on võimalik sisse lisada erinevaid salme, ütlusi, kirjutisi; juurde võib kleepida pilte, juurde saab lisada ka rahatasku. Ja kõik see jääb selle algse vormi sisse peitu.

KINGI-/RAHA-/ÜLLATUSEKOTID

KÜLMIKUMAGNETID


KARBID

ŚOKOLAADIKAARDID

KOMMIKAARDID

KÜÜNLAKAARDID
Kõikidel küünlakaartidel on sees sobivas toonis kirjapaber. Küünlataskus on kolm küünalt. Küünlakaartide mõõdud 12 x 12,5 cm. 

NIIDIGRAAFIKAS KAARDID

KARPKAARDID
Kõik tavamõõtmetes karpkaardid on suurusega 7x7x7cm. 
Karpkaardiga on näiteks hea kinkida kingisaajale raha (tavalise ümbriku asemel). Sisse mahub parasjagu natukene magusat või raharull. Mul on olemas ka kaardi sisse mahtuvad väiksed kotid śokolaadirosinatega. Kõik "lahtikukkunud" karbiservad on võimalik täis kirjutada häid soove ja õnnitlusi. Kaart on ühtlasi ka kingipakk!

ORGANZALILLED
Roosal lillel läbimõõt umbes 10 cm; oranźikal 9 cm.

SÜÜTEROOSID
Soojad soovid! Hea tule süütamiseks kaminasse, ahju/pliidi alla. 

Väikses karbis 6tk. Suures karbis kaks kihti, kokku 16tk.
Võimalik kujundada ka üksikult lehtede ja varre otsas roosideks :) 

PURGIÜLLATUSED
VANASÕNAD SÕPRUSEST
Purgis 50 vanasõna kokkurullitud väikestel paberitel. Tulenevalt vanasõnade paberi toonist on ka purgi peal kaunistus. Kõige krooniks magus śokolaadisüda. Lisaks väljas paelaga kinnitatud hea mõte sõprusest. 

"LAPSESUU"
Samasugust "purgiüllatust" võimalik teha ka emale-isale või vanaemale-vanaisale sünnipäevaks, emade- või isadepäevaks või muuks; teemaks "Lapsesuu".

"SOOLAST, LEIVAST JA SOOLALEIVAST"
Veel leiad sarnaseid "purgiüllatusi", mis on tehtud soolaleivaks (vt. teemad - soolaleivaks). Purgis on ütlemised soolast, leivast ja soolaleivast.